Тендер з відбору надавача послуг з синхронного перекладу онлайн-заходів

Громадська організація «Молоді Агенти Змін» оголошує тендер з відбору надавача послуг з синхронного перекладу онлайн-заходів в рамках проєкту «Діалоги солідарності: молодь проти пропаганди та дискримінації».

Проєкт впроваджується ГО «Молоді Агенти Змін» за підтримки програми USAID «Мріємо та діємо». В ході реалізації проєкту буде створена платформа для онлайн діалогу та співпраці між молоддю України, Угорщини та Італії.

Із повним переліком документів, необхідних для подання пропозиції на тендер та технічним завданням можна ознайомитись за посиланням.

Кінцевий термін подання пропозицій – 25 травня 2023 року, 18:00. Пропозиції, надіслані пізніше, розглядатися не будуть.

Пакет документів необхідно надіслати на електронну адресу tender@yac.org.ua (з темою листа «Послуги з синхронного перекладу»).

Тендер з відбору надавача послуг з комунікаційного супроводу реалізації проєкту

Громадська організація “Молоді Агенти Змін” оголошує тендер з відбору надавача послуг з комунікаційного супроводу реалізації проєкту «Діалоги солідарності: молодь проти пропаганди та дискримінації».

Проєкт впроваджується ГО “Молоді Агенти Змін” за підтримки програми USAID “Мріємо та діємо”. В ході реалізації проєкту буде створена платформа для онлайн діалогу та співпраці між молоддю України, Угорщини та Італії.

Із повним переліком документів, необхідних для подання пропозиції на тендер та технічним завданням можна ознайомитись за посиланням.

Кінцевий термін подання пропозицій – 6 травня 2023 року, 18:00. Пропозиції, надіслані пізніше, розглядатися не будуть.

Пакет документів необхідно надіслати на електронну адресу tender@yac.org.ua (з темою листа «Послуги з комунікаційного супроводу проєкту»).

Тендер з відбору надавача послуг з програмного супроводу реалізації проєкту

Громадська організація “Молоді Агенти Змін” оголошує тендер з відбору надавача послуг з програмного супроводу реалізації проєкту «Діалоги солідарності: молодь проти пропаганди та дискримінації».

Проєкт впроваджується ГО “Молоді Агенти Змін” за підтримки програми USAID “Мріємо та діємо”. В ході реалізації проєкту буде створена платформа для онлайн діалогу та співпраці між молоддю України, Угорщини та Італії.

Із повним переліком документів, необхідних для подання пропозиції на тендер та технічним завданням можна ознайомитись за посиланням.

Кінцевий термін подання пропозицій – 6 травня 2023 року, 18:00.
Пропозиції, надіслані пізніше, розглядатися не будуть.

Пакет документів необхідно надіслати на електронну адресу tender@yac.org.ua (з темою листа «Послуги з програмного супроводу проєкту»).

Оголошуємо набір учасників на тренінг “Erasmus+ Writing Academy” у Києві

Прагнете розвинути навички проєктного менеджменту та навчитися писати успішні грантові заявки? Хочете дізнатися про можливості, які пропонує для українських організацій програма Еразмус+ для молоді? А може навіть мрієте організувати міжнародний молодіжний обмін в Україні? Тоді ця подія саме для Вас!

Оголошуємо набір учасників на тренінг “Erasmus+ Writing Academy” у Києві. Метою заходу є підвищення спроможностей українських молодіжних організацій щодо розробки, написання та реалізації проєктів міжнародної мобільності молоді в рамках програми Еразмус+ Європейського Союзу.

📆 ДЕ І КОЛИ?
Тренінг відбудеться в очному форматі у Києві, 4 вересня (з 9:00 до 18:00). Точне місце проведення буде повідомлене відібраним учасникам тренінгу додатково.

🤓 ДЛЯ КОГО?
Запрошуємо до участі представників молодіжних громадських організацій, молодіжних центрів, молодіжних рад та інших організацій з усіх регіонів України, які працюють з молоддю та зацікавлені долучитися до програми Еразмус+. З однієї організації участь можуть взяти декілька представників.Оскільки заповнення проєктної заявки та комунікація з міжнародними партнерами в рамках Еразмус+ здійснюється англійської мовою, учасники мають володіти англійською як мінімум на рівні B1 (Intermediate).

💡 ПРО ЩО?
На заході будуть розглянуті такі основні питання:- можливості програми Еразмус+ для молоді України та українських організацій;- пошук партнерів з ЄС та спільна робота над проєктною заявкою;- основні етапи розробки та реалізації молодіжного обміну;- практичні поради щодо написання проєктної заявки Еразмус+.За результатами тренінгу учасники отримають основу для власної проєктної заявки, яку зможуть у подальшому доопрацювати та спільно з партнерами з ЄС подати на черговий дедлайн програми Еразмус+ (5 жовтня 2021 року).

📄 ЯКІ УМОВИ УЧАСТІ?
Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори компенсують учасникам з інших міст вартість квитків до Києва (потяг, автобус). Учасники в день тренінгу забезпечуються харчуванням, кава-паузами та необхідними матеріалами.Оскільки тренінг є одноденним, проживання у Києві не передбачається, проте організатори можуть допомогти учасникам обрати доступні варіанти розміщення (за власний рахунок) у разі такої необхідності. Всі учасники отримають приємні подарунки від організаторів та сертифікати за результатами тренінгу, а також стануть першими володарями посібнику з написання проєктів Еразмус+, спеціально розробленого в рамках проєкту.

🤩 ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?
Кількість учасників тренінгу обмежена. Для подачі заявки на участь необхідно до 24 серпня 2021 року (включно) заповнити форму за посиланням: https://cutt.ly/0QK5omE

Протягом 2 днів після завершення реєстрації всі учасники отримають результати відбору на електронну пошту.

Залишилися питання? Пишіть нам в повідомлення на сторінку в фейсбук або на пошту info@yac.org.ua.

Тренінг є частиною проєкту «Міжнародна мобільність для розвитку молоді», що реалізовується президентом громадської організації «Молоді Агенти Змін» Vladyslav Dementiev. Проєкт підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe 🇪🇺

Тренінг буде проведено у співпраці з National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team.

Відбувся вебінар на тему “Підтримка демократичного розвитку України”


27 квітня Нідерланди стають помаранчевими: країна святкує День короля, що приурочений до народження короля Нідерландів Віллема-Олександра🎉

З цієї важливої нагоди Eastern European Centre for Multiparty Democracy – EECMD спільно з посольством Нідерландів в Україні організували вебінар «Підтримка демократичного розвитку України», під час якого відбулося обговорення основних досягнень та ключових викликів країни на шляху до демократичного прогресу. Серед ключових спікерів були Йеннес де Мол, посол Королівства Нідерландів в Україні, Леван Цуцкірідзе, виконавчий директор EECMD та випускники Школи демократії Києва, Полтави, Одеси та Львова, серед яких і віцепрезидентка “Молодих Агентів Змін” Віра Усик.

Віра поділилася своїми думками, роздумами та дослідженнями стосовно того, що сьогодні вкрай важливо створити умови для активної участі молодих людей в суспільних та політичних процесах завдяки підвищенню рівня їх знань та навичок з демократії через методи формальної, неформальної та інформальної освіти – навчальні курси, конференції, семінари, консультативні зустрічі, тренінги, воркшопи, молодіжні табори, навчальні сесії, адже саме так ми можемо перетворити молодих людей на мультиплікаторів демократичних цінностей. Організатори, координатори та випускники Школи демократії EECMD записали коротке відео про те, що для них означає демократія. Запрошуємо і вас доєднатися в коментарях і написати, а що означає демократія для вас. Автор найцікавішого коментаря отримає корисний приз. Ділися своїми роздумами про демократію під нашим постом та тегай своїх друзів, передаючи їм естафету.

Додатковий набір 2 учасників/-иць з Київської області на міжнародний проєкт

Оголошуємо додатковий набір 2 учасників/-иць міжнародного проєкту «Посилення спроможностей молодих лідерів та молодіжних організацій для значущої участі у житті громади», що реалізується за підтримки програми Еразмус+ Європейського союзу 🇪🇺

Метою проєкту є розвиток лідерських компетентностей молодих людей та розбудова потенціалу молодіжних організацій для участі у формуванні молодіжної політики у сільській місцевості України, Молдови, Вірменії та Португалії.

Запрошуємо до участі у проєкті молодих людей віком 16-30 років, які:

🔸 постійно проживають у сільській місцевості в Київській області;

🔹 є активістами молодіжних організацій (громадських об’єднань, оргнів студентського самоврядування, молодіжних рад тощо) або прагнуть створити власну організацію;

🔸 мають конкретні ідеї ініціатив, які зможуть реалізувати у власній громади (семінари, фестивалі, круглі столи тощо);

🔹 готові брати участь в усіх заходах проєкту, зокрема у навчальному візиті до Португалії;

🔸 володіють англійською мовою на достатньому рівні для участі у міжнародних заходах проєкту.

Відібрані за цим конкурсом учасники/-ці отримають:

 • до 5000 грн на реалізацію власних ініціатив, що мають на меті активізувати та залучити молодь в їх громаді;
 • можливість взяти участь у навчальному візиті до Португалії задля вивчення кращих практик молодіжної участі (попередньо запланований на осінь 2021 року) та у міжнародних заходах в Україні;
 • досвід створення та/або розвитку спроможностей молодіжної організації, проєктного менеджменту, адвокації, співпраці з місцевою владою;
 • ресурсну та менторську підтримку від експертів ГО “Молоді Агенти Змін” протягом усього періоду реалізації проєкту;
 • корисні контакти та знайомства, можливість долучитися до формування громадянського суспільства в Україні.

Реченець подачі заявки: 12 квітня 2021 року, 23:59.

Посилання на заявку: https://forms.gle/Cir4bJub2cMwEoKV8

Детальніше про проєкт можна дізнатися на сайті: https://yac.org.ua/cymecop/

Форум молодіжних працівників у форматі телеканалу

2020 дивував по різному! Формат цьогорічного, вже четвертого Форуму молодіжних працівників та працівниць не став виключенням. Протягом 1 та 2 грудня молодіжні працівники та працівниці  уважно дивилися Форум в етері Першого Молодіжного Телеканалу. Це було два дні справжнього телебачення про молодіжну роботу:

 • Ранкове мотиваційне шоу про те, як тримати себе в тонусі і досягати високих результатів у своїй роботі
 • Сюжет про останні новини молодіжної політики в Україні,
 • Прогноз погоди молодіжної політики в Україні. Яких вітрів і циклонів нам очікувати?
 • Безкоштовний телемагазин діджитал інструментів для молодіжної роботи
 • Реаліті-шоу “Діджитал тюнінг молодіжного працівника/ці”
 • Кулінарне шоу “123 гривні”
 • Авторська програма “Як перехитрити карантин?” або 5 відео-історій успіху молодіжної роботи з громад
 • HARDtalk з експертами про компетенції молодіжного працівника 2025. Якими треба бути за п’ять років, щоб бути цікавими та корисними для молоді?
 • Міжнародний онлайн телеміст між молодіжними працівниками/цями
 • Трансляція нагородження “Кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2020”
 • Вечірнє “Late Youth Show” (це буде стильно, весело і неочікувано:)
 • Велика квіз гра – “Молодіжна політика і карантин. Адаптуватися не можна відставити”
 • Реклама (ну а куди ж без неї?) можливостей для молодіжних працівників.

Ми всі уважно дивилися етер, аби краще орієнтуватися в молодіжній політиці, отримували нові скіли, компетенції та переймали досвід працівників від успішних молодіжних робіт і кейсів. Але наша організація не просто була глядачем на Форумі. Віцепрезидентка організації, молодіжна працівниця Віра Усик стала модератором цікавої дискусії Xard-talk “Вся правда про молодіжного працівника 2025», де гостями студії були Ірина Бєляєва, директорка департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Сергій Замідра, заступник голови Всеукраїнської асоціації громад, екс-голова селища Немішаєве, депутат селищної ради, Юлія Ткачук, заступниця директора програми USAID/UNITY та Олена Черних, керівниця проєкту “Молодь за демократію в Україні”, Офіс Ради Європи в Україні. Дискусія була цікавою, відвертою та насиченою. Переглянути її можна за цим посиланням: https://youtu.be/wxBbbtC5acc

Запрошуємо підписатися на ютуб-канал Першого молодіжного каналу, де ви зможете не тільки передивитися всі передачі Форуму-2020, але й слідкувати за останніми новинами, адже Перший молодіжний телеканал продовжить свою роботу. Посилання тут.

Успішне завершення проєкту „Посилення молодіжної соціальної роботи Caritas-Spes в Україні”

Протягом двох місяців команда експертів організації реалізовувала проєкт “Посилення молодіжної соціальної роботи Caritas-Spes в Україні”за фінансової підтримки уряду Німеччини, Фонду німецьких католиків «Реновабіс» та організації захисту дітей Католицької Церкви в Німеччині Kindermissionswerk „Die Sternsinger”. Реалізація проєкту тривала в рамках двох слотів – «Управлінський практикум» та «Запалюй життя» (організація дозвілля для молоді).

Мета проєкту полягала в сприянні розвитку компетенцій щодо адміністративного управління, управління персоналом та фінансами задля ефективної взаємодії та збереження психічного здоров’я персоналу керівників та працівників навчально-оздоровчих закладів для дітей та підлітків  та підвищення кваліфікації керівників груп та організаторів дозвілля через підвищення навичок креативного мислення, тайм-менеджменту та оволодіння інструментами організації онлайн та офлайн заходів.

Цільовою аудиторією проєкту було 30 представників з Харківсько-Запорізької,  Київсько-Житомирської, Луцької, Мукачівської, Кам’янець-Подільської Дієцезій та Львівської Архідієцезії.

Партнерами виступили навчально-науковий центр розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка, ГО «Простір рівних можливостей» (м. Суми)

Основними заходами в межах проєкту були:

 1. Десять онлайн тренінгів від експертів та партнерів організації щодо адміністративного управління, проєктного підходу в управлінській діяльності, управління фінансами та персоналом.
 2. Вісім онлайн тренінгів від експертів та партнерів організації щодо методів, технологій, інструментів, основних підходів організації групової офлайн та онлайн роботи, основ домедичної допомоги, психології, сталого розвитку.
 3. Одноденна онлайн майстерня від експертів з молодіжної роботи, дизайну, ораторського мистецтва, креативного мислення.
 4. Одноденний фінальний захід – презентації власних розроблених заходів учасників проєкту.
 5. Менторський супровід учасників від експертів організації під час виконання домашніх завдань та підготовки до презентацій проєктів.

Серед найбільш вагомих результатів можна виділити:

 • 16 учасників Управлінського слоту підвищили рівень знань щодо технік самоменеджменту, зокрема time-, resource-, human-менеджменту, а також набули навичок щодо планування  та розподілу обов’язків у колективі; здобули компетентності проєктного менеджера в межах впровадження  проєктного підходу в управлінську діяльність, зокрема ознайомилися з поняттями сталість та файндрайзинг, а також набули нових знань в області управління фінансами під час реалізації власних проєктів; оволоділи техніками ефективної комунікації  та подолання конфліктних ситуацій, навчилися розпізнавати синдром емоційного вигорання та ознайомилися з  методами профілактики емоційного вигорання.
 • Учасниками підготовлено мапування власних організацій (спроможностей) з виокремленням слабких та сильних сторін; аналіз фінансової життєздатності  організації та мапа фінансових цілей; карти конфліктів задля мінімізації наслідків та рекомендації щодо управління власними емоціями; аналіз викрадачів часу та факторів із зовнішнього світу, які перешкоджають виконанню завдань в організації.
 • 14 учасників слоту “Запалюй життя” опанували навички використання digital інструментів, фасилітаційних методів онлайн та оффлайн групової роботи; підвищили рівень знань щодо надання домедичної допомоги при різних станах, сталого розвитку та його глобальних цілей, молодіжної політики та інструментів впливу молоді на прийняття рішень в громаді, тайм-менеджменту та психологічних особливостей комунікації з дітьми та підлітками.
 • Учасниками розроблено та презентовано 4 власних онлайн заходи для роботи з соціально-незахищеними дітьми та молоддю в межах їх діяльності в таборах, світлицях, дитячих садочках Карітас-Спес.
 • Всі учасники сформували тісні комунікаційні зв’язки один з одним та почали працювати над спільними проєктами.

Ми дякуємо нашим партнерам Caritas-Spes Україна за довіру у реалізації проєкту, всім учасникам за активність та небайдужість, бажання розвивати себе та свої організації, а всім тренерам та експертам за професіоналізм та активну позицію.

Шукаємо стажера/стажерку в нашу команду

Оплачуване стажування в громадській організації “Молоді Агенти Змін”! 

Це можливість для активних молодих людей здобути досвід роботи над реалізацією національних та міжнародних молодіжних проєктів, набути нові знання та вміння, розпочати реалізацію власних соціальних ініціатив, отримати корисні знайомства та контакти.

Основні вимоги до кандидатів:

 • бажання долучитися до реалізації соціальних ініціатив, що мають на меті залучити молодь до суспільного-політичного життя України та Європи;
 • вільне володіння англійською мовою (усною та письмовою);
 • вміння працювати з пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint), Zoom та інструментами Google (форми, спільні документи);
 • самоорганізованість (пунктуальність, старанність, вміння пріоритезувати завдання);
 • ініціативність, активна громадянська позиція;
 • досвід волонтерства, участі у міжнародних проєктах чи попередня активність у громадських організаціях буде перевагою.

Обов’язки стажера/стажерки:

 • допомога із реалізацією міжнародних проєктів: участь в онлайн-зустрічах із міжнародними партнерами, підготовка документів, проміжних звітів, тощо;
 • організація онлайн заходів;
 • підготовка публікацій для соціальних мереж (facebook, instagram);
 • робота із перекладом матеріалів та веб-сайту організації англійською мовою;
 • проведення необхідних закупівель (канцтовари, брендована продукція, тощо);
 • інші обов’язки відповідно до інтересів стажера/стажерки та поточних потреб організації.

Умови стажування:

 • віддалена робота в онлайн форматі за зручним для стажера/стажерки графіком, що підходить для студентів (інколи – залучення на вихідних);
 • часткова зайнятість (в середньому 1-3 години на день);
 • орієнтовний старт стажування – середина листопада 2020;
 • тривалість стажування – 3 місяці;
 • компенсація стажеру/стажерці – 3000 грн на місяць;
 • рекомендаційний лист за результатами стажування;
 • можливість позаконкурсної участі у міжнародних проєктах Erasmus+ після закінчення карантину;
 • можливість подальшого розширення обов’язків та працевлаштування в проєктах організації.

Як податися на вакансію:

Необхідно надіслати на info@yac.org.ua Ваше резюме та супровідний лист (обсягом до 1 сторінки А4), що описує мотивацію до роботи в ГО “Молоді Агенти Змін” та очікувані результати від стажування. Мова резюме та листа – англійська.

Дедлайн – 13 листопада 2020 року. 

Чекаємо в нашій команді 😉

ВІДБУЛАСЯ СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Ми намагаємося постійно розвиватися та вдосконалюватися, аби бути інституційно спроможними, створювати ще більше можливостей для молоді та активніше долучатися до формування громадянського суспільства в Україні. 

Аби зміни розпочалися – варто бути чесними з собою, визнавати свої слабкі проблеми та поразки, знати свої сильні та слабкі сторони, давати шанс своїм ідеям, прагненням та мріям, вірити в себе та свою команду, навчитися радіти перемогам, бути відкритим до нового, брати на себе відповідальність та щиро вірити в те, що робиш. 

Саме тому команда громадської організація “Молоді Агенти Змін” наприкінці вересня 2020 року зібралася на стратегічну сесію. Процес планування включав колективну аналітичну роботу щодо аналізу поточної реальності, формулювання стратегії і визначення пріоритетів організації на найближчі роки, операційне керування та розробку плану діяльності на 2020-2021 роки, зокрема, за проєктною системою SCRUM. В офлайн та онлайн форматі у зустрічі взяли участь 13 найактивніших членів та членкинь організації. 

За результатами стратегування, а також подальшого доопрацювання буде розроблено стратегічний план розвитку організації на 2021-2023 роки, а також операційний план на 2021-2022. Затверджений стратегічний план буде опублікований на нашому сайті згодом 

Стратегічна сесія була проведена бізнес-тренеркою Наталією Музикою за підтримки ІСАР “Єднання” в рамках програми “Гранти з організаційного розвитку ОГС” (2019-2024, Проєкт USAID “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”).

Долучайтеся до нашої команди та ставайте агентом змін! Пам’ятайте, аби завтра було яскравим – діяти потрібно вже сьогодні!

ОПУБЛІКОВАНА ЗБІРКА КРАЩИХ ПРАКТИК МОЛОДІЖНОЇ УЧАСТІ

Успішно реалізовані ініціативи переможців конкурсу мікрогрантів “Україна починається з тебе” увійшли до збірки кращих практик молодіжної участі. Завжди приємно ділитися досягненнями роботи, а особливо якщо це успішні проєкти наших учасників та учасниць!

Для когось це були перші кроки в молодіжній роботі, для когось – ще одна сходинка в успішній громадській діяльності. Але кожен/кожна з 10 молодих лідер(ок)ів, які реалізовували свої ініціативи в рамках проєкту «Посилення спроможностей молодих змінотворців» точно зрозуміли, що з маленьких кроків народжуються цілі проєкти, які здатні зробити великий внесок у розвиток України.

Своїм досвідом реалізації проєктів наші змінотворці поділилися у цій збірці кращих практик молодіжної участі. Вона буде корисною тим, хто прагне разом з однодумцями змінювати свої громади, шукає цікаві та ефективні інструменти для громадської активності, хоче розвиватися та вдосконалюватися.

Повну версію збірки можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3huAKhT

Це видання здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Точка зору, відображена у даному виданні, може не співпадати з офіційною позицією уряду США.