18 червня 2025 року в рамках проєкту ГО «Асоціація Кебет» в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі відбувся арт-пікнік, який об’єднав body mapping, творчість і англійську мову для розвитку емоційної обізнаності серед молоді м. Біла Церква. Захід зібрав 22 учасників віком 15–20 років, з яких понад половина — це молодь з числа внутрішньо переміщених осіб.
Протягом арт-пікніку учасники навчалися:
Ідентифікувати свої емоції.
Творчо самовиражатися через арт-методики.
Спілкуватися англійською мовою, практикуючи її у творчих активностях.
Захід став важливим кроком до створення безпечного простору для самопізнання, де кожен міг поділитися своїми переживаннями, досвідом і почуттями, а також отримати підтримку від однолітків. Пріоритет при відборі учасників надавався молоді з числа ВПО, що дало можливість створити унікальний досвід взаємної підтримки та емпатії між місцевою молоддю та переселенцями.
Арт-пікнік сприяв розвитку соціальної згуртованості та взаємопідтримки, де учасники, незалежно від їхнього життєвого бекграунду, навчилися слухати одне одного, ділитися ідеями та підтримувати в складних ситуаціях.
Проєкт SYWOR реалізується Young Agents of Change
разом із партнерами Georgian Youth Development Association – GYDA
, European Integration Group
, MilleniuM Training and Development Institute
, Fundacja Nowy Staw
та фінансується Європейським Союзом.



