Арт-пікнік для молоді: емоції, творчість та англійська мова

18 червня 2025 року в рамках проєкту ГО «Асоціація Кебет» в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі відбувся арт-пікнік, який об’єднав body mapping, творчість і англійську мову для розвитку емоційної обізнаності серед молоді м. Біла Церква. Захід зібрав 22 учасників віком 15–20 років, з яких понад половина — це молодь з числа внутрішньо переміщених осіб.

Протягом арт-пікніку учасники навчалися:

🧠 Ідентифікувати свої емоції.

🎨 Творчо самовиражатися через арт-методики.

🌐 Спілкуватися англійською мовою, практикуючи її у творчих активностях.

Захід став важливим кроком до створення безпечного простору для самопізнання, де кожен міг поділитися своїми переживаннями, досвідом і почуттями, а також отримати підтримку від однолітків. Пріоритет при відборі учасників надавався молоді з числа ВПО, що дало можливість створити унікальний досвід взаємної підтримки та емпатії між місцевою молоддю та переселенцями.

Арт-пікнік сприяв розвитку соціальної згуртованості та взаємопідтримки, де учасники, незалежно від їхнього життєвого бекграунду, навчилися слухати одне одного, ділитися ідеями та підтримувати в складних ситуаціях.

Проєкт SYWOR реалізується Young Agents of Change🇺🇦 разом із партнерами Georgian Youth Development Association – GYDA🇬🇪, European Integration Group🇹🇷, MilleniuM Training and Development Institute🇲🇩, Fundacja Nowy Staw🇵🇱 та фінансується Європейським Союзом.