6-15 листопада в Гоніо, Сакартвело, відбувся тренінг-курс “Eco Warriors Eco Gamers”.
На проєкті зібрались представники та представниці 9 країн (Німеччина, Сакартвело, Україна, Чехія, Словаччина, Греція, Болгарія, Туреччина, Польща), щоб обговорити проблеми екології в сучасному світі та як інноваційні технології можуть посприяти їх вирішенню.
Під час тренінгу, учасники та учасниці створювали екологічні ігри та медіакампанії, обмірковували ідеї покращення екологічної ситуації у країнах-учасницях, виховували екологічно дружні звички та допомогали прибирати навколишні території у м. Гоніо.
Невідʼємною частиною проєкту стало також формування майбутніх еко-амбассадорів та амбассадорок, які повернувшись додому зможуть впроваджувати свої ідеї зелених ініціатив у своїх громадах.
Українська команда стала яскравим представником серед учасників та учасниць. Наші дівчата розповіли про те як війна впливає на екологію нашої країни та як еко-активісти та активістки допомагають покращити ситуацію. Також вони чудово представили Україну на культурному вечорі, підготувавши традиційне українське весілля, яке запамʼяталось кожному.
Незабутні моменти, нові друзі та знайомі та досвід участі в екологічному тренінгу надовго залишаться у памʼяті учасників та учасниць.
#ErasmusPlus #тренінг #training



