Вітаємо на сторінці програми «Соціальний бриз»!

Як легенький вітерець, що двічі на день змінює свій напрямок (днем з моря на берег, а вночі – з берега на море), волонтерство – це не просто односторонній рух. Приділяючи час та увагу іншим, позитивна енергія повертається до нас у різних формах: добре слово, посмішка, подяка, засвоєний урок. Ми пропонуємо вам унікальну можливість долучитися до волонтерського руху!

ЩО ЦЕ ЗА ПРОГРАМА?

Волонтерство – рух, що змінює суспільство. З року в рік кількість людей, які час від час безкоштовно та усвідомлено виконують корисну для інших роботу, стрімко зростає. Адже волонтерство приносить користь не лише нашій громаді, але й нам самим: ми можемо набувати нових навичок, спілкуватися з однодумцями та цікаво проводити час.

Програма «Соціальний бриз» допоможе вам розпочати волонтерську активність та спробувати те, про що ви завжди мріяли! Учасники, які успішно виконають волонтерське завдання, отримають від нас приємні подарунки.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Для участі у програмі просто заповніть реєстраційну форму та дочекайтеся, поки один із координаторів програми зв’яжеться з вами. Координатор підтвердить виконання запропонованого вами волонтерського завдання та надасть всю детальну інформацію щодо участі у програмі.

Також, координатор може запропонувати вам кілька ідей щодо того, що ви могли б зробити, і ви спільно визначите подальші кроки (де та як волонтерити). Тоді вам залишиться лише звернутися до обраної організації та виконати заплановану ініціативу. Волонтерська дія може виконуватися і без координуючої організації. 

І ЩО ДАЛІ?

За результатами виконання завдання вам необхідно завантажити фотографію та описати свій досвід на власних сторінках у соціальних мережах (Facebook або Instagram), а в публікації позначити сторінки українських та литовських організаторів проєкту. Після цього отримайте заслужену  нагороду – ми неодмінно порадуємо вас корисними подарунками, адже ВИ ВИКОНАЛИ ЧЕЛЕНДЖ!

Якщо у вас виникнуть труднощі, координатор буде на зв’язку і завжди готовий вам допомогти!

Процес участі у програмі також описано у відео.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Челендж відкритий для молодих українців віком від 14 до 29 років (для неповнолітніх учасників необхідна згода батьків), які можуть волонтерити для організацій та установ, що офіційно зареєстровані на території України.

Складні волонтерські завдання можуть виконуватися у групах до 4 осіб, тоді кожен волонтер отримує подарунок.

У вашому містечку немає організації, яка може координувати виконання бажаного волонтерського завдання? Тоді реалізуйте корисну для громади ініціативу самостійно! Зазначте про це у реєстраційній формі та очікуйте підтвердження координатора. 

ЯКІ САМЕ ЗАВДАННЯ Я ВИКОНУВАТИМУ?

Ви самостійно обираєте волонтерську ініціативу, яку хотіли би реалізувати в рамках програми. Ваша ініціатива може тривати від однієї до кількох годин та має бути реалізована до 31 грудня 2020 року.

Найважливішим принципом волонтерства є допомога іншим, тож в рамках челенджу необхідно виконати соціальну дію, що буде корисною вашій комаді.

Досі не придумали собі ініціативу? Зазначте це у реєстраційній формі, та наші координатори допоможуть обрати завдання відповідно до ваших інтересів та талантів. Ось лише декілька прикладів волонтерських завдань: 

  • придбання продуктів літнім сусідам, які не можуть зробити це самостійно через карантин;
  • догляд за тваринами у притулку;
  • допомога із приготуванням їжі нужденним;
  • збір подарунків з нагоди Дня Святого Миколая для діток у сиротинцях;
  • проведення освітніх заходів для різних вікових груп в онлайн режимі;
  • екологічний флешмоб у соціальних мережах;
  • майстер-класи з орігамі або урок англійської в Zoom;
  • допомога вчителю в опануванні сучасних цифрових інструментів для дистанційного навчання.

ЩО Я ЗА ЦЕ ОТРИМАЮ?

Волонтерські дії здійснюються добровільно, безкорисливо та усвідомлено. Але, для того щоб цей досвід запам’ятався надовго та надихав вас на подальші волонтерські звершення, ми надішлемо подарункову коробку усім учасникам програми, які успішно виконали свій челендж та зробили про це публікацію у соціальних мережах.

Подарунки будуть передані вам координаторами особисто або доставлені поштою в найкоротші терміни після виконання волонтерського завдання.

Залишилися питання щодо участі у програмі? Пишіть нам на SocialBreezeUA@gmail.com

Увага! Челендж має бути реалізований з дотриманням усіх діючих карантинних обмежень. Якщо можливо, виконайте своє волонтерське завдання в дистанційному режимі.

Програма «Соціальний бриз» реалізується громадською організацією «Молоді Агенти Змін» спільно з литовським Центром персонального розвитку молоді за підтримки Ради обмінів молоддю України та Литви.