Увага! Всі або окремі заходи проєкту перенесено на 2021 рік у зв’язку з карантинними обмеженнями.

 

Мета проєктів розвиток м’яких навичок та лідерських компетентностей молоді, розбудова міжкультурного діалогу, підтримка професійного розвитку молодіжних працівників.

Цільова аудиторія: молоді люди 13-30 років, молодіжні працівники, освітяни та координатори молодіжних проєктів.

Партнери: Неурядові молодіжні організації з усієї Європи: Великої Британії, Португалії, Італії, Іспанії, Швеції, Чехії, Польщі, Словаччини, Словенії, Угорщини, Румунії, Литви, Туреччини, Грузії, Молдови, Вірменії та інших європейських країн.

ЗАХОДИ В РАМКАХ ПРОЄКТІВ

  • молодіжні обміни за програмою Еразмус+, що дозволяють групам молодих людей з різних країн зустрічатися, жити разом та працювати над спільними проєктами. Під час обміну вони беруть участь таких заходах, як воркошопи, різноманітні вправи, дебати, рольові ігри, заходи на свіжому повітрі тощо. Молодіжні обміни тривають від 5 до 21 дня, в них можуть взяти участь молоді люди від 13 до 30 років (лідери групи мають бути старше від 18 років);
  • тренінги для молодіжних працівників за програмою Еразмус+, що підтримують їх професійний розвиток через навчання та обміном досвідом за кордоном. Проєкти можуть складатися з тренінгів, навчальних поїздок, стажувань тощо. Проєкти можуть тривати від 2 днів до 2 місяців, взяти участь можуть учасники старше від 18 років;
  • форуми, молодіжні обміни, семінари для молоді в рамках різноманітних проєктів та програм обміну.

Після зняття карантинних обмежень будуть оголошені відкриті конкурси для учасників та учасниць міжнародних проєктів, слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у соціальних мережах.

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Протягом останніх двох років 118 молодих українських лідерів взяли участь у 16 міжнародних проєктах в 10 європейських країнах, під час яких працювали над реалізацією соціальних та освітніх ініціатив зі своїми однолітками з інших країн. Тематика проєктів включає: права людини, управління різноманіттям, інклюзія, (соціальне) підприємництво, молодіжна робота, психічне здоров’я, волонтерство, проєктний менеджмент та інші актуальні теми.