Відбувся вебінар на тему “Підтримка демократичного розвитку України”


27 квітня Нідерланди стають помаранчевими: країна святкує День короля, що приурочений до народження короля Нідерландів Віллема-Олександра🎉

З цієї важливої нагоди Eastern European Centre for Multiparty Democracy – EECMD спільно з посольством Нідерландів в Україні організували вебінар «Підтримка демократичного розвитку України», під час якого відбулося обговорення основних досягнень та ключових викликів країни на шляху до демократичного прогресу. Серед ключових спікерів були Йеннес де Мол, посол Королівства Нідерландів в Україні, Леван Цуцкірідзе, виконавчий директор EECMD та випускники Школи демократії Києва, Полтави, Одеси та Львова, серед яких і віцепрезидентка “Молодих Агентів Змін” Віра Усик.

Віра поділилася своїми думками, роздумами та дослідженнями стосовно того, що сьогодні вкрай важливо створити умови для активної участі молодих людей в суспільних та політичних процесах завдяки підвищенню рівня їх знань та навичок з демократії через методи формальної, неформальної та інформальної освіти – навчальні курси, конференції, семінари, консультативні зустрічі, тренінги, воркшопи, молодіжні табори, навчальні сесії, адже саме так ми можемо перетворити молодих людей на мультиплікаторів демократичних цінностей. Організатори, координатори та випускники Школи демократії EECMD записали коротке відео про те, що для них означає демократія. Запрошуємо і вас доєднатися в коментарях і написати, а що означає демократія для вас. Автор найцікавішого коментаря отримає корисний приз. Ділися своїми роздумами про демократію під нашим постом та тегай своїх друзів, передаючи їм естафету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *