ОПУБЛІКОВАНА ЗБІРКА КРАЩИХ ПРАКТИК МОЛОДІЖНОЇ УЧАСТІ

Успішно реалізовані ініціативи переможців конкурсу мікрогрантів “Україна починається з тебе” увійшли до збірки кращих практик молодіжної участі. Завжди приємно ділитися досягненнями роботи, а особливо якщо це успішні проєкти наших учасників та учасниць!

Для когось це були перші кроки в молодіжній роботі, для когось – ще одна сходинка в успішній громадській діяльності. Але кожен/кожна з 10 молодих лідер(ок)ів, які реалізовували свої ініціативи в рамках проєкту «Посилення спроможностей молодих змінотворців» точно зрозуміли, що з маленьких кроків народжуються цілі проєкти, які здатні зробити великий внесок у розвиток України.

Своїм досвідом реалізації проєктів наші змінотворці поділилися у цій збірці кращих практик молодіжної участі. Вона буде корисною тим, хто прагне разом з однодумцями змінювати свої громади, шукає цікаві та ефективні інструменти для громадської активності, хоче розвиватися та вдосконалюватися.

Повну версію збірки можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3huAKhT

Це видання здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Точка зору, відображена у даному виданні, може не співпадати з офіційною позицією уряду США.