Проєкт “If a Tree Falls” — це однозначно незабутній досвід!

15-23 травня у Гоніо, Сакартвело відбувся Еразмус+ проєкт “If a Tree Falls”, який зарядив неймовірною важливою екологічною тематикою! 🌿😻

Учасники та учасниці розкрили тему екологічних проблем в різних країнах, поділилися негативним та позитивним досвідом екопроєктів в Україні, поєднали приємний прогулянковий вайб з корисним: гірський та прибережний хайкінг з прибиранням місцевості 🏝🏔🤌

Також команди взяли участь у симуляції, де палкими дебатами вирішувалася доля будування атомної станції у місті між громадськими активістами, інвесторами та жителями міста. А ще отримали можливість побути у ролі фасилітаторів, залучали один одного до інтерактивних та театральних воркшопів, і навіть написали музичні треки на екологічну тему! 👩‍🎤🎤.

Наші учасниці показали реальні приклади того, як Україна відповідально підходить до вирішення екологічних проблем: переробка банерів на сумки, перші кроки будівництва пасивних будинків (будинки з нульовим споживанням енергії), сміттєві уловлювачі та багато іншого. Це є значимим кроком для презентації України як свідомої держави, що прагне розвивати євроінтеграцію екологічних політик.

Це були насичені дні з морем знайомств та знань, приливом нових ідей💡, які однозначно стануть поштовхом до покращення наших громад.

#ErasmusPlus #YouthExchange