Українська команда взяла участь у молодіжному обміні Еразмус+ “Oh! What a lovely war”

🇬🇪🇺🇦 Українська команда взяла участь у молодіжному обміні Еразмус+ “Oh! What a lovely war” у м. Гоніо, Сакартвело, що відбувся з 11 по 19 грудня 2023 року. У проєкті також взяли участь активні молоді люди з Кіпру, Туреччини, Литви, Азербайджану та Мальти.

Під час обміну досвідом, учасники та учасниці:

📎 обговорювали поточну ситуацію з ВПО та біженцями в їх країнах, шляхи підвищення обізнаності громадськості про потреби переміщених осіб;

📎 досліджували методи забезпечення інклюзивності для переміщених осіб, зокрема молоді;

📎 глибше вивчали історію геополітичних конфліктів у світі, накладаючи власну перспективу на світову арену.

🤝 Завдяки міжкультурній співпраці з однодумцями, молодь народжувала нові ідеї для усунення бар’єрів, дискримінації та створення більш єдиної та згуртованої світової спільноти.Було важливо не лише долучитися до воркшопів, а й взяти участь у формуванні позитивних змін. Вдячні організаторам та всім учасникам та учасницям за цей незабутній досвід! 🌈