Оголошуємо набір учасників на тренінг “Erasmus+ Writing Academy” у Києві

Прагнете розвинути навички проєктного менеджменту та навчитися писати успішні грантові заявки? Хочете дізнатися про можливості, які пропонує для українських організацій програма Еразмус+ для молоді? А може навіть мрієте організувати міжнародний молодіжний обмін в Україні? Тоді ця подія саме для Вас!

Оголошуємо набір учасників на тренінг “Erasmus+ Writing Academy” у Києві. Метою заходу є підвищення спроможностей українських молодіжних організацій щодо розробки, написання та реалізації проєктів міжнародної мобільності молоді в рамках програми Еразмус+ Європейського Союзу.

📆 ДЕ І КОЛИ?
Тренінг відбудеться в очному форматі у Києві, 4 вересня (з 9:00 до 18:00). Точне місце проведення буде повідомлене відібраним учасникам тренінгу додатково.

🤓 ДЛЯ КОГО?
Запрошуємо до участі представників молодіжних громадських організацій, молодіжних центрів, молодіжних рад та інших організацій з усіх регіонів України, які працюють з молоддю та зацікавлені долучитися до програми Еразмус+. З однієї організації участь можуть взяти декілька представників.Оскільки заповнення проєктної заявки та комунікація з міжнародними партнерами в рамках Еразмус+ здійснюється англійської мовою, учасники мають володіти англійською як мінімум на рівні B1 (Intermediate).

💡 ПРО ЩО?
На заході будуть розглянуті такі основні питання:- можливості програми Еразмус+ для молоді України та українських організацій;- пошук партнерів з ЄС та спільна робота над проєктною заявкою;- основні етапи розробки та реалізації молодіжного обміну;- практичні поради щодо написання проєктної заявки Еразмус+.За результатами тренінгу учасники отримають основу для власної проєктної заявки, яку зможуть у подальшому доопрацювати та спільно з партнерами з ЄС подати на черговий дедлайн програми Еразмус+ (5 жовтня 2021 року).

📄 ЯКІ УМОВИ УЧАСТІ?
Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори компенсують учасникам з інших міст вартість квитків до Києва (потяг, автобус). Учасники в день тренінгу забезпечуються харчуванням, кава-паузами та необхідними матеріалами.Оскільки тренінг є одноденним, проживання у Києві не передбачається, проте організатори можуть допомогти учасникам обрати доступні варіанти розміщення (за власний рахунок) у разі такої необхідності. Всі учасники отримають приємні подарунки від організаторів та сертифікати за результатами тренінгу, а також стануть першими володарями посібнику з написання проєктів Еразмус+, спеціально розробленого в рамках проєкту.

🤩 ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?
Кількість учасників тренінгу обмежена. Для подачі заявки на участь необхідно до 24 серпня 2021 року (включно) заповнити форму за посиланням: https://cutt.ly/0QK5omE

Протягом 2 днів після завершення реєстрації всі учасники отримають результати відбору на електронну пошту.

Залишилися питання? Пишіть нам в повідомлення на сторінку в фейсбук або на пошту info@yac.org.ua.

Тренінг є частиною проєкту «Міжнародна мобільність для розвитку молоді», що реалізовується президентом громадської організації «Молоді Агенти Змін» Vladyslav Dementiev. Проєкт підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe 🇪🇺

Тренінг буде проведено у співпраці з National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team.